Stowarzyszenie Art Of Underground i przyjaciele organizują koncert z którego 100% wpływów przeznaczonych będzie na leczenie ich koleżanki Agnieszki, która nagle zachorowała na raka złośliwego piersi.

Organizatorzy zapraszają w sobotę 7 marca 2020 do zielonogórskiego klubu JAZZKINO na koncert zespołów PROMIL i METEROIDS gdzie zagrają także inni przyjaciele! Jednak nie o sam koncert, a o cel tu chodzi. Wszelkie informacje w dalszej części …

Historia Agnieszki:

Hej, na koniec kwietnia 2019 roku wyczułam u siebie guzek na lewej piersi. Zamarłam. Dzieci właśnie jadły kolację i były przy mnie. Nie wytrzymałam i zaczęłam płakać. “Boże jeszcze to”. Córka powiedziała:”mamo spokojnie, pójdziesz do lekarza i będzie dobrze”.

I tak zaczęłam działać. Parę dni później byłam już na wizycie u onkologa. Mammografia nic nie wykazała. Usg potwierdziło – guz piersi naciekający. Biopsja gruboigłowa pokazała czarno na białym: rak złośliwy, naciekający, Her dodatni.

Następne miesiące spędziłam na kompletowaniu dokumentacji: tomograf, scyntygrafia kości, badanie genetyczne. Tyle dobrego, że jeszcze nie ma przerzutów do odległych narządów, po za węzłem wartowniczym.

>> WIĘCEJ O AGNIESZCE <<<

(sobota) 07.03.2020, godz.20.00, Klub JAZZKINO, ul. Jana Sobieskiego 14bilety/cegiełki min 10 zł