Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza od 1 października na zajęcia z aqua aerobiku. Zajęcia planowane są we wtorki i czwartki w godz. 18.00-18.45 i 19.00-19.45.

Uczestnicy zobowiązani są do punktualnego przychodzenia na zajęcia (nie zaleca się pojawiania się przed czasem. Maksymalna ilość osób na jednych zajęciach to 20. Pomiędzy ćwiczeniami obu grup dla bezpieczeństwa zaplanowano przerwę na dezynfekcję sprzętu.

Cena: 120/miesiąc (zajęcia dwa razy w tygodniu), 20 zł (jednorazowe wejście). Karnety i bilety do kupienia od godz. 7.00 w kasach Centrum Rekreacyjno-Sportowego, ul. Sulechowska 41.

Uwaga, pierwszeństwo zakupu karnetu mają osoby, które z uwagi na pandemię nie wykorzystały karnetu za marzec. Nie dotyczy to jednak osób, którym dokonano zwrotu za zajęcia niezrealizowane.

Prowadzący: Agnieszka Maleńczuk – Oleszak

Zasady bezpieczeństwa obowiązujące na basenie CRS:

* bezpośrednio przed kasą/szatnią może znajdować się 1 osoba,

*należy zachować dystans 1,5 metra,

*przy wejściu na obiekt obowiązuje dezynfekcja rąk,

*obowiązkowa osłona ust i nosa w otoczeniu basenu tj. hol, kasy, szatnie, przebieralnie, toalety,

*osłona ust i nosa – powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni, ubierając się po kąpieli należy ponownie ją założyć,

*ze względu na bezpieczeństwo korzystających wejście na basen jest równoznaczne ze zgodą na pomiar temperatury ciała,

*nie zaleca się korzystania z pływalni przez osoby powyżej 65 roku życia – wytyczne Państwowego Zakładu Higieny,

*obowiązuje całkowity zakaz korzystania z basenu osób z objawami jakiejkolwiek infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych!

(rk)-WZG