Podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze zielonogórski zespół punkrockowy AMARENA zagra swój nietypowy mini koncert wspólnie z zielonogórskimi dzieciakami!

Pierwszym jednak celem jest zebranie grupy rockowych pociech, które razem na jednej scenie wsparły by śpiewem zespół wykonując 2-3 punkrockowe utwory. Pierwsza próba do mini koncertu odbędzie się w klubie JazzKino dnia 18 grudnia 2019 o godzinie 18.00. Zapraszamy serdecznie zielonogórskie dzieciaki i rodziców do zabawy!

W razie pytań/zgłoszeń prosimy pisać bezpośrednio do zespołu na email anonimowe.wisnie@gmail.com.

Punkowy zespół zaprasza dzieciaki do koncertu na WOŚP w Zielonej Górze !!!

Podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze zielonogórski zespół punkrockowy AMARENA zagra swój nietypowy mini koncert wspólnie z zielonogórskimi dzieciakami!Pierwszym jednak celem jest zebranie grupy rockowych pociech, które razem na jednej scenie wsparły by śpiewem zespół wykonując 2-3 punkrockowe utwory. Pierwsza próba do mini koncertu odbędzie się w klubie JazzKino dnia 18 grudnia 2019 o godzinie 18.00. Zapraszamy serdecznie zielonogórskie dzieciaki i rodziców do zabawy!W razie pytań/zgłoszeń prosimy pisać bezpośrednio do zespołu na email anonimowe.wisnie@gmail.com.

Opublikowany przez WOŚP Zielona Góra 2020 Piątek, 13 grudnia 2019