Dziś kolejne żużlowe emocje. W Zielonej Górze rozpocznie się 8. kolejka spotkań w PGE Ekstralidze. RM Solar Falubaz zmierzy się z beniaminkiem PGG ROW-em Rybnik.
Zielonogórzanie, wicelider mają za sobą udany, choć przegrany mecz z Unią w Lesznie. Rybniczanie też mają na koncie mecz, za który zebrali dobre recenzje, ale punktów nie zdobyli. Mowa o wczorajszym starciu z Eltroksem Włókniarzem Częstochowa. ROW powalczył, ale uległ 41:49. W szeregach zielonogórzan mobilizacja, mimo, że rywal okupuje dolne rejony tabeli.
W Rybniku, na inaugurację sezonu zielonogórzanie nie dali szans rywalom, wygrywając 53:36. Tym samym Falubaz rozpoczyna dziś rundę rewanżową. Rundę, jak pokazuje terminarz, trudniejszą.
MK – Radio Index
Wytypuj wynik na profilu prezydenta Janusza Kubickiego:
Kochani, wczoraj 1 osoba.Dziś o godz. 18.00 gaz na całego 😀 Falubaz Zielona Góra wygra 54 do 36, tak typuje. A wy? Konkurs czas start będą nagrody.PS. Ja już jestem gotowy 🙂
Opublikowany przez Janusza Kubickiego Piątek, 31 lipca 2020