Juniorzy RM Solar Falubazu Zielona Góra obronili tytuł Młodzieżowych Mistrzów Polski w parach. Na torze w Rybniku nasi zawodnicy potwierdzili wysoką formę i pewnie zwyciężyli zdobywając 26 punktów.

Zielonogórski zespół w dzisiejszych zawodach reprezentowali Mateusz Tonder oraz Norbert Krakowiak. Rezerwowym był Damian Pawliczak, ale ostatecznie nie wyjechał on na tor.

1. RM Solar Falubaz Zielona Góra: 26
11. Norbert Krakowiak 8+3 (2*,2,2*,2*,u
12. Mateusz Tonder 13+1 (3,1*,3,3,3
20. Damian Pawliczak

2. Bocar Włókniarz Częstochowa: 24
3. Cash Broker Stal Gorzów: 21
4. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.: 17
5. Motor Lublin: 14
6. PGG ROW Rybnik: 14
7. MRGARDEN GKM Grudziądz: 10

Bieg 1: Świdnicki, Szostak, Miśkowiak, Krawczyk | Częstochowa-Ostrów 4:2
Bieg 2: 
Łobodziński, Tudzież, Trześniewski, Zieliński | Grudziądz-Rybnik 3:3
Bieg 3: 
TonderKrakowiak, Trofimov, Rachubik | Zielona Góra-Lublin 5:1
Bieg 4: 
Nowacki, Krawczyk, Jasiński, Szostak | Gorzów-Ostrów 4:2
Bieg 5: Świdnicki, Trześniewski, Tudzież, Miśkowiak | Częstochowa-Rybnik 3:3
Bieg 6: Trofimov, Łobodziński, Zieliński, Rachubik | Lublin-Grudziądz 3:3
Bieg 7: Jasiński, KrakowiakTonder, Nowacki | Zielona Góra-Gorzów 3:3
Bieg 8: Szostak, Tudzień, Krawczyk, Trześniewski | Rybnik-Ostrów 2:4
Bieg 9: Miśkowiak, Świdnicki, Lotarski, Łobodziński(w) | Częstochowa-Grudziądz 5:1
Bieg 10: 
Trofimov, Nowacki, Jasiński, Rachubik | Gorzów-Lublin 3:3
Bieg 11: TonderKrakowiak, Szostak, Krawczyk | Zielona Góra-Ostrów 5:1
Bieg 12: Miśkowiak, Trofimov, Świdnicki, Szpytma | Częstochowa-Lublin 4:2
Bieg 13: Tonder
Krakowiak, Tudzież, Trześniewski | Zielona Góra-Rybnik 5:1
Bieg 14: Jasiński, Nowacki, Łobodziński, Zieliński | Gorzów-Grudziądz 5:1
Bieg 15: Trofimov, Szostak, Krawczyk, Rachubik | Lublin-Ostrów 3:3
Bieg 16: Tonder
, Świdnicki, Miśkowiak, Krakowiak (u) | Zielona Góra-Częstochowa 3:3
Bieg 17: 
Jasiński, Nowacki, Tudzież, Trześniewski | Gorzów-Rybnik 5:1
Bieg 18: 
Szostak, Krawczyk, Łobodziński, Lotarski| Ostrów-Grudziądz 5:1
Bieg 19: 
Miśkowiak, Świdnicki, Nowacki, Jasiński | Częstochowa-Gorzów 5:1
Bieg 20: 
Tudzież, Trofimov, Trześniewski, Szpytma | Rybnik-Lublin 4:2
Bieg 21: Tonder, Krakowiak
, Łobodziński, Lotarski (u) | Zielona Góra-Grudziądz 5:1

materiały: falubaz.com