RM SOLAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA – pod taką nazwą zielonogórska drużyna wystartuje w rozgrywkach PGE Ekstraligi w sezonie 2020. Firma, która specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych, swoją aktywność w zielonogórskim żużlu rozpoczyna od mocnego uderzenia.

RM Solar to nowa firma, która dołącza do grona sponsorów zielonogórskiego klubu. Jej pozycja będzie o tyle ważna, że w tym sezonie stała się sponsorem tytularnym.

– Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, stąd decyzja o tym, by zostać sponsorem tytularnym naszej ulubionej drużyny. Myślę, że razem możemy w tym sezonie zrobić wiele pozytywnego zamieszania w sporcie i w biznesie – podkreśla właściciel firmy Marek Rożnowski.

 

RM Solar tworzą ludzie, którym przyświeca wspólna misja. Firma zapewnia ekologiczne rozwiązania z podłączeniem instalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej, pozwalające na redukcję kosztów za prąd, a także ułatwia zdobycie stosownego wsparcia finansowego.

– Od początku naszej działalności działamy dynamicznie i stawiamy sobie wysokie cele. To nas łączy z zielonogórskim klubem. Chcemy dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, zainteresowanych siecią fotowoltaiczną, a żużel dzięki swojej popularności i rozpoznawalności nam to umożliwia – dodaje współwłaściciel firmy Radosław Rożnowski.

– Dla nas to wielki sukces i wyzwanie. Dziękuję za zaangażowanie, które przyczyniło się do tego, że dziś możemy przedstawić firmę RM Solar jako naszego nowego sponsora tytularnego. Żużel przyciąga ludzi z pasją, a do takich należą właściciele i pracownicy RM Solar. Pozyskanie mocnego partnera to dodatkowa motywacja, by i na torze powalczyć o jak najlepsze wyniki – mówi prezes ZKŻ SSA Wojciech Domagała.

Falubaz Zielona Góra to siedmiokrotny drużynowy mistrz Polski, żużlowa marka znana i doceniana w świecie na polu sportowym oraz marketingowym.

W ostatnich latach rolę sponsora tytularnego pełniły Stelmet S.A., Kronopol (obecnie Swiss Krono), Spar i Ekantor.pl.

materiały: falubaz.com