Przy Trasie Północnej powstaje nowa siedziba Bokaro Salony Łazienek. Będzie kilka razy większa niż obecna.

Bokaro Salony Łazienek otworzą się we wrześniu. To przeprowadzka z ul. Zimnej do nowej lokalizacji przy Trasie Północnej. Salon to 1375 mkw. ekspozycji, ponad 90 boksów z nowymi aranżacjami. – Dla nas to krok milowy, ponieważ nasz dotychczasowy salon mieścił się na 300 mkw. – wyjaśnia Arkadiusz Skrzyczewski, dyrektor oddziału Bokaro Szeligowscy Sp. J. – Salon powstaje z myślą o najbardziej wymagających klientach i architektach. Cieszymy się, że będziemy mogli zaprezentować nowoczesne aranżacje łazienek, najnowsze trendy oraz kolekcje płytek polskich i zagranicznych producentów.

fot. Piotr Jędzura ŁZ

Nie zabraknie takich producentów jak Villeroy&Boch i Atlas Concorde, Nord Ceram, Tubądzin, Paradyż, Excellent, Hansgrohe, Axor, Damixa, SanSwies i wielu innych. Nowy salon będzie przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.  Z myślą o najmłodszych zostanie wydzielony kącik zabaw. – Tak jak do tej pory, w naszym salonie będą czekały na Państwa nasze projektantki – dodaje A. Skrzyczewski. – Udostępnimy również stanowiska dla zewnętrznych architektów, sale konferencyjne, kącik kawowy i oczywiście dla wygody naszych klientów przestronny plac parkingowy.

Bokaro Salony Łazienek to 18 salonów z główną siedzibą w Szczecinie. Firma obecna jest też w Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Kołobrzegu, Koszalinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Słupsku, Toruniu, Wałczu, Wrocławiu i Włocławku.

(rk)-WZG