Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt poszukuje technika weterynarii na pół etatu. Co oczywiste trzeba kochać czworonogi, być dobrze zorganizowanym i pracowitym.

W zakresie obowiązków pracownika będzie przygotowanie i rozdawanie leków, zmiana opatrunków, pomoc w gabinecie weterynaryjnym i dbanie o dobrą kondycję zdrowotną zwierząt. Do dodatkowych zadań techników należą wyjazdy do lecznicy. Wymagania na to stanowisko oprócz tytułu technika weterynarii to chęć do poszerzania wiedzy z zakresu pracy ze zwierzętami (szczególnie z psami i kotami), dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna, wysoka motywacja, zaangażowanie i dokładność w wykonywanych pracach i pozytywne nastawienie do pracy. W cenie są umiejętność pracy w zespole i odporność na stres. Wymagane jest prawo jazdy kategorii B.

Schronisko oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy schroniskozg@gmail.com

W przesłanych dokumentach trzeba zawrzeć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

(rk)-WZG