Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt szuka pracowników na stanowisko pielęgniarza. Nie wystarczy jednak kochać czworonogi. Trzeba być np. odpornym na stres i mieć odpowiednią motywację do pracy.

Pielęgniarz będzie musiał opiekować się zwierzętami w pomieszczeniach zamkniętych i wiatach. W zakresie jego obowiązków są: karmienie i pojenie psów i kotów, przygotowywanie jedzenia, sprzątanie boksów zwierząt, dbanie o ich dobrą kondycję zdrowotną, pranie/rozwieszanie koców i ręczników, jak również wyjazdy interwencyjne po znalezione czworonogi. Wśród wymagań na to stanowisko znajdują się chęć do poszerzenia wiedzy z zakresu pracy ze zwierzętami (szczególnie z psami i kotami), dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna, wysoka motywacja, zaangażowanie i dokładność w wykonywanych pracach. Liczą się też pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole i duża odporność na stres. Uwaga, do pracy „na wiatach” wymagane jest prawo jazdy kategorii B.

Schronisko oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę, możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy z zakresu pracy ze zwierzętami i kontakt z nimi.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy: schroniskozg@gmail.com

   W przesłanych dokumentach trzeba zawrzeć następującą klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”
ulica Szwajcarska 4, 65-169 Zielona Góra, Polska.

(rk) - WZG