Od 27 do 31 lipca  na Kaczym Dole w Zielonej Górze odbędzie się druga edycja projektu „KaczyHOOD”. Zapowiada się wyjątkowy, kreatywny czas w Tancbudzie zupełnie za darmo. Dzieci i młodzież będą miały okazję wziąć udział w rozmaitych warsztatach. Szykuje się sporo atrakcji aktywny czas.

Zapraszamy serdecznie do Tancbudy. Rok temu w projekcie wzięło udział blisko 100 osób, liczymy na to, że w tym roku będzie ich jeszcze więcej – powiedział FIlip Czeszyk współorganizator wydarzenia.

Zapowiada się mnóstwo atrakcji, którym nie można przegapić. Na chętnych czekają rewelacyjni instruktorzy  Jakub Bitka – Graffitti,  Rademenez – Beatbox, Rafał Rembowski – Deskorolka, Krzysztof Kurdyk SPOKO CREW –  Hip Hop dance. To gwarancja dobrej zabawy i rozwijania umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów w każdej z zaproponowanych dziedzin –  dodaje Paweł Wysocki współorganizator.

Każdy kto ma ochotę na kreatywne działanie jest mile widziany w Tancbudzie – zaprasza Radosław Blonkowski prezes Fundacji Tancbuda.pl, która organizuje KaczyHOOD 2020.

Jedno jest pewne, że dobrej energii i kreatywnej zabawy nie zabraknie, a zatem „w chacie nie zamulacie”! Udział w projekcie jest NIIEODPŁATNY dzięki dofinansowaniu uzyskanemu z Miasta Zielona Góra.

Kaczy Hood 2020 – zaproszenie do udziału

Lato w mieście też nie musi być nudne! Sporo będzie się działo na tzw. Kaczym Dole. Na osiedlu Słonecznym do młodzieży wychodzą dwaj miejscy radni: Filip Czeszyk i Paweł Wysocki.

Opublikowany przez Wiadomości Zielona Góra Piątek, 10 lipca 2020

is - WZG