Teatr wychodzi do ludzi.  Już w ten weekend czeka nas mnóstwo emocji na plaży w Dąbiu, gdzie w wakacyjnej, plażowej scenerii odbędą się dwa spektakle. Już dziś recital Joanny Wąż Ojej Kobieta, a w sobotę (27.06) na dużej scenie oficjalne rozpoczęcie i spektakl pt. Księżniczka na opak odwrócona.

Wraca kultura, wraca sztuka i spotkania na żywo! Przez dwa miesiące w Zielonej Górze na Placu Teatralnym oraz w Kompleksie Wypoczynkowym TEMAR w Dąbiu odbywać się będą spektakle teatralne oraz warsztaty. Zobaczymy m.in. Szczęściarzy, Związek otwarty, Przyjazne dusze, Oświadczyny/Niedźwiedź, czy premierę Słodkie lata 20.- 30.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem prezydenta miasta Zielona Góra Janusza Kubickiego, który jak przyznali organizatorzy od razu poparł pomysł i wyraził chęć pomocy.

– Prezydent Janusz Kubicki ma wielkie serce dla kultury. Po raz kolejny udowodnił, że dba o zielonogórzan i o artystów, aktorów, którzy przez pandemię koronawirusa w jednej chwili zostali pozbawieni możliwości wykonywania swojej pracy. Wsparcie finansowe w tak dużym przedsięwzięciu jest niezbędne i po raz kolejny mogliśmy liczyć na przychylność włodarza naszego miasta – powiedział Grzegorz Hryniewicz jeden z organizatorów.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Bilety w sprzedaży, do nabycia za pośrednictwem serwisu internetowego Abilet.pl, w kasach Lubuskiego Teatru oraz w recepcji Kompleksu Wypoczynkowego Dąbie.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu.

Szczegóły na stronie https://www.facebook.com/lubuskielatoteatralne/

DG - WZG