Rafał Buczyński choruje na raka. Chce jednak pokazać, że nawet w tej trudnej sytuacji życiowej można pokonać lęk. I dlatego wsiadł na rower, wyprawa po Polsce ma trwać równo sto dni. W 74 dni podróży zawitał do Zielonej Góry na zaproszenie Grzegorza Hryniewicza, szefa Stowarzyszenia Warto Jest Pomagać i radnego klubu Zielona Razem.

U Rafała zdiagnozowano chłonniaka z obwodowych komórek T w lutym 2018 r. – Jadę, aby pokazać, że nie ma znaczenia, czy ktoś jest chory fizycznie czy psychicznie – mówi Rafał. – Możesz wszystko, jeśli pokonasz lęk – ten swój wewnętrzny. Ja leczę chłonniaka. Szczegóły znajdziecie na stronie:  www.pomagam.pl/rafitleczychloniak

fot. Warto Jest Pomagać

W poniedziałek (5.09), Grzegorz Hryniewicz, radny miasta (Zielona Razem) spotkał się z Rafałem w Centrum Pomocy “Warto jest pomagać” w Zielonej Górze. Przekazał niespodzianki i gadżety Stowarzyszenia,

Dzień 7️⃣4️⃣🚴‍♂️ #100dniRoweremWarto Jest Pomagać 💗👊Cóż za niespodzianka odwiedziłem przesympatyczne miejsce.Tutaj👇👇🎙️📻 (kliknij i odworzy się )jest rozmowa, wywiad ze mna i wiele informacji Radio Żnin FM https://drive.google.com/file/d/1W76DT1yiZJe9PFlCTAY_qBYD9Ndmsv6G/view?usp=drivesdkJadę, by pokazać, że, czy to chory, czy fizycznie, czy psychicznie – MOŻESZ WSZYSTKO JEŚLI POKONASZ LĘK – ten swój, wewnętrzny. Ja leczę www.pomagam.pl/rafitleczychloniakpokazuje, że wszędzie są ludzie anioły, ludzie dobrych serc 💓💞 Każdy, może nim być.Pokazuje też swoją wyprawą – miejsca mniej znane i znane, które można pokazać i odkryć na nowo.Jeśli kogoś interesuje co jadam na wyprawie to na Instagramie www.instagram.com/rafit.food 👉 tam potrawy jakie można zrobić proste, a jednocześnie zdrowe, bo preferuje jak najmniej przetworzone jedzenie. Filmy umieszczam na YouTube https://www.youtube.com/channel/UCAu2ZF7Peam6JcJnCpDNdMANa 👉 www.facebook.com/LiveRafit uwiecznianiam ludzi, którzy amatorsko podejmują wyzwania sportowe, ale też wyczynowo. Tysiące zdjęć, setki filmów i transmisji na żywo.

Opublikowany przez Rafała Grilla Buczyńskiego Poniedziałek, 5 października 2020

– Zielona Góra to miasto „pomagaczy” – mówi G. Hryniewicz. – Wielkie serce okazał Hotel & Restauracja Retro. Dzięki jego właścicielom Beacie i Andrzejowi Zientarskim nabierał sił do dalszej jazdy. Rafał pokazuje, że wszędzie są ludzie anioły, ludzie dobrych serc. Każdy, może nim być. Pokazuje też swoją wyprawą – miejsca mniej znane, które można pokazać i odkryć na nowo – podkreśla.

Dzień 74 7️⃣4️⃣ #100dniRowerem wyprawy rowerowej MOŻESZ WSZYSTKO JEŚLI POKONASZ LĘKHotel & Restauracja Retro – to tu będę miał nocleg i to dzięki Grzegorz Hryniewicz i Agnieszka Hry Hryniewicz Warto Jest PomagaćA wcześniej i w filmie mówię Jak poznałem Grzegorza, ze przez kochaną Panią Jolę Taberską z Karczma TaberskaTutaj👇👇🎙️📻 (kliknij i odworzy się )jest rozmowa, wywiad ze mna i wiele informacji Radio Żnin FM https://drive.google.com/file/d/1W76DT1yiZJe9PFlCTAY_qBYD9Ndmsv6G/view?usp=drivesdkJadę, by pokazać, że, czy to chory, czy fizycznie, czy psychicznie – MOŻESZ WSZYSTKO JEŚLI POKONASZ LĘK – ten swój, wewnętrzny. Ja leczę www.pomagam.pl/rafitleczychloniakpokazuje, że wszędzie są ludzie anioły, ludzie dobrych serc 💓💞 Każdy, może nim być.Pokazuje też swoją wyprawą – miejsca mniej znane i znane, które można pokazać i odkryć na nowo.Jeśli kogoś interesuje co jadam na wyprawie to na Instagramie www.instagram.com/rafit.food 👉 tam potrawy jakie można zrobić proste, a jednocześnie zdrowe, bo preferuje jak najmniej przetworzone jedzenie. Filmy umieszczam na YouTube https://www.youtube.com/channel/UCAu2ZF7Peam6JcJnCpDNdMANa 👉 Live RaFit uwiecznianiam ludzi, którzy amatorsko podejmują wyzwania sportowe, ale też wyczynowo. Tysiące zdjęć, setki filmów i transmisji na żywo.

Opublikowany przez Rafała Grilla Buczyńskiego Poniedziałek, 5 października 2020

(rk)-WZG