W sobotę, 23 listopada br. odbędzie się półfinał konkursu „The Voice of Poland”! Bartosz potrzebuje naszych smsów!

Za nami drugi „live show” w programie „The Voice of Poland”. W sobotę wieczorem 16 listopada br. w 2. programie TVP emocje sięgały zenitu. Każda z drużyn składała się z 3 zawodników, ale było wiadomo, że na zakończenie programu na placu boju pozostanie 8 wokalistów.

W drużynie Tompsona i Barona, oprócz Bartosza Deryło śpiewali jeszcze: Alicja Szemplińska i Patryk Żywczyk. Pierwszy na scenę wyszedł  Bartosz i zaśpiewał „Nad przepaścią” Braci (Cugowskich).

Warto dodać, że w minioną sobotę większość wykonawców śpiewała polskie piosenki. Dla formalności dodajmy, że Alicja zaśpiewała „Unconditionally” Katy Perry, a Patryk „Na szczycie” Grubsona.

Głosami widzów jako pierwsza do półfinału weszła Alicja. To trenerzy mieli zadecydować, który z Chłopaków przejdzie dalej – Bartosz czy Patryk. Tomson i Baron do kolejnego etapu konkursu zaprosili Bartosza!

W sobotę, 23 listopada br. odbędzie się już półfinał konkursu! Bartosz potrzebuje naszych smsów!!!!!!!!!! Wysyłajcie je o treści „3” pod 7350. Już w najbliższą sobotę od 20.05.

Jedynie dla przypomnienia, bo chyba już wszyscy zapamiętali, Bartosz Deryło to student III roku wokalistyki jazzowej UZ w klasie mgr Pauliny Gołębiowskiej.

materiały infoserwis.uz.zgora.pl