Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze szuka salowej. Czasy są trudne, epidemia koronawirusa nie daje o sobie zapomnieć. Potrzebna jest dzielna osoba, odporna na stres, która nie boi się wyzwań i chce pomóc innym ludziom.

Nie ma co ukrywać, że obecnie praca w szpitalu to nowe obowiązki i wyzwania, dylematy i mnożące się wątpliwości, duże niedogodności i wątpliwości, jak również nowa rzeczywistość, z którą dotąd nie mieliśmy do czynienia. W zielonogórskim szpitalu jednak robią swoje, bo warto być pomocnym pacjentom w trudnych czasach, solidarnym z pracownikami lecznicy, gotowym, aby nieść wsparcie, tam gdzie ono jest potrzebne, odpowiedzialnym za wspólne dobro, jakim bez wątpienia jest dzisiaj zdrowie, nie tylko nasze, ale i wszystkich.

Poszukiwana salowa będzie pracować w Zielonej Górze. Pracodawca gwarantuje wszelkie narzędzia, środki ostrożności, zapewniające pracę w bezpiecznych dla zdrowia warunkach, kompleksowe szkolenie, umowę o pracę i dodatkowo ogromną satysfakcję z wykonywanego zajęcia.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt, tel. 510 012 192.