Zielonogórski Sztab WOŚP zaprasza na spotkanie w sprawie imprez towarzyszących. Chcesz zorganizować imprezę sportową, zbiórkę w swojej firmie lub masz inny pomysł? Przyjdź na spotkanie Sztabu WOŚP do zielonogórskiego ratusza.

Podczas spotkania w środę (27.11) omówione zostaną sprawy związane z organizacją imprez towarzyszących 28. Finałowi WOŚP w Zielonej Górze.

Igor Skrzyczewski – rzecznik Sztabu: – W naszym mieście podczas “Orkiestry” dzieje się wiele. Finał to nie tylko koncerty na scenie głównej. Mamy dużo imprez sportowych i innych działań wychodzących wprost od mieszkańców, firm i stowarzyszeń. Dlatego co roku staramy się je skoordynować, dołączyć do programu Finału i nagłośnić tak, by wszyscy mieszkańcy mogli skorzystać z tych wydarzeń oraz wybrać te, które najbardziej ich interesują. 

Na spotkanie w zielonogórskim ratuszu mieszkańcy mogą także przynieść rzeczy na licytacje, które odbędą się na małej i dużej scenie, w namiocie licytacyjnym oraz na allegro.

Zapraszamy w środę 27.11.2019 w godz.18.00-20.00. Sala Sesyjna zielonogórskiego ratusza. 

Więcej informacji: Igor Skrzyczewski, tel. 605 432 744

 

28. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 12 stycznia 2020. Celem zbiórki pieniędzy jest tym razem dziecięca medycyna zabiegowa.