To niesamowity efekt koronawirusa. Część zielonogórskich restauracji za darmo dowozi jedzie do szpitala oraz pogotowia w Zielonej Górze. W ten sposób wspierają medyków trudnych dla wszystkich chwilach.

We wtorek pyszne, świeże pizze do szpitala zawiózł Adrian Bagiński, właściciel pizzerii Roma. – To ciężki czas dla nas wszystkich, a lekarze i medycy walczą o nasze zdrowie narażają własne, tylko tam możemy im pomóc – mówi A. Bagiński, który zachęca również inne restauracje do włączenia się do akcji. Pizzeria Roma już zapowiada dostawę pizzy również w piątek, 27 marca, i sobotę 28 marca. – Wiemy, że jest to ciężki czas dla całej branży gastro, ale musimy się wspierać- podkreśla A. Bagiński.

fot. poscigi.pl

Niedawno restaurację il Vicolo dostarczyła jedzenie do zielonogórskiego pogotowia ratunkowego. Zjadł je ze sakiem Zespół F01113. Ekipa z Jazzgot – cafe & restaurant przygotowała pyszną kolację dla nocnej zmiany Pogotowia Ratunkowego i Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej w Zielonej Górze. American Pizza za wsparcie wsparła pracowników SOR oraz oddziału chorób zakaźnych zielonogórskiego szpitala. Takie wsparcie buduje.

fot. poscigi.pl
materiały: poscigi.pl