Trwa zbiórka na najdroższy lek świata. Półroczna Ania Orłowska zmaga się z SMA. Mała zielonogórzanka może liczyć na wsparcie wielu ludzi dobrych woli. Udało się zebrać prawie 2,5 mln zł, ale wciąż brakuje prawie 7 mln zł.

Kwota olbrzymia, a czas ma tu też ogromne znaczenie. Zbiórki i licytacje nie ustają. Kolejna już w najbliższy weekend. Do wylicytowania wiele ciekawych i niebanalnych atrakcji, o których mówi nasz redakcyjny kolega Romek Awiński, prowadzący aukcje.

Wylicytować będzie dzień z Michałem Wiśniewskim. Michał zaprosi do siebie. Będziemy licytować także kabarety. Jurki będzie można licytować jako… budzik. Licytujący będzie mógł być budzony przez cały tydzień przez Jurki. Kabaret Hrabi zrobi dla zwycięzcy specjalny występ przez telefon – Roman Awiński.

Kabaret Ciach zachęca do licytacji i tu cytat: „zlania pupy rzepą”. Ponadto swoje usługi w roli trenera biegowego zaoferuje prezydent Zielonej Górze Janusz Kubicki. Wspólny trening także do wylicytowania.

Bo jak wiemy prezydent biega. W towarzystwie prezydenta będzie można przeprowadzić treningi. Trening przeprowadzi też Rafał Kasza, podobno najsprawniejszy radny w Polsce. Gwiazdy dużego formatu też się włączają w akcję. Będzie można w pewnym sensie wylicytować: Magdalenę Różczkę, Katarzynę Bujakiewicz, Annę Dereszowską, Cezarego Pazurę, Magdalenę Zawadzką i wiele innych cennych fantów – Roman Awiński.

To wszystko startuje w sobotę, 23 stycznia o 17:00. Licytacje będą prowadzone na Facebooku. Więcej o Ani i zbiórce także tutaj.

MK - Radio Index