12 choreografów z Polski i Europy, Muzycy Afro, profesjonalna opieka, animatorki i animatorzy, DJ, MC, video operatorzy, fotograf, specjalistki w zakresie social-mediów. I najważniejsze – 150 uczestników!!! – mówi podekscytowany Filip Czeszyk – radny klubu Zielona Razem – organizator wydarzenia Spoko Kemp 2020.

Afro | Spoko Kemp 2020

Dziś ostatnie klasy z Afro 🖤Viola zrobiła nam piękną lekcję po afrykańskiej kulturze tańca 🌍Tutaj taniec prosto z Nowej Gwinei.

Opublikowany przez Spoko kemp Czwartek, 13 sierpnia 2020

Wszystko to dzieje się w Niechorzu i Rewalu w cudownym klimacie wyjątkowych polskich plaż i pięknego Bałtyku. Tak wygląda Spoko Kemp 2020 – najbardziej niesamowity obóz w tym sezonie. Organizatorzy piszą o sobie: „Dlaczego warto do nas przyjechać? Opowiemy Wam trochę o sobie. Łączy nas szacunek do kultury, środowiska, drugiego człowieka. Miłość do tańca i muzyki. Inspiracja i wiedza, którą możemy czerpać od innych. Każdy z nas przyjeżdża tu uczyć się czegoś nowego, ale też dzielić się tym , co ma w sobie.

Obraz może zawierać: 6 osób, ludzie stoją i buty
fot. Gniewko Głogowski

Sercem obozu są warsztaty, taniec i muzyka. Zawsze staramy się zapraszać nauczycieli, którzy potrafią przekazać nie tylko taneczne wartości, ale dzielą się również swoim życiowym doświadczeniem, pasją, uczą jak pokonywać trudności. Tak tworzymy nasze community. Nowe znajomości, nowe doświadczenia, warsztaty, integracja. To my. Do tego wszystkiego dochodzą wspólne aktywności jak jamy, family meetings, Q&A, Pool Party, i wiele innych. To co jest ogromnym bonusem to udział obozowiczów Spoko Kempu w Tancbuda Summer Action letniej edycji jednej z największych imprez tanecznych w naszym kraju – Tancbuda Challenge – organizowanej w Zielonej Górze. Kolejny smaczek to działanie, które wprowadziliśmy rok temu i efekty były niesamowite. Mowa tu o projektach choreograficznych, nad którymi pracowaliście z trenerami z czołówki polskiej tanecznej sceny. W tym roku również druga część obozu będzie pracą nad projektami.” Najlepszą recenzją obozu jest sms jednej z uczestniczek, który napisała do swojej mamy: cyt. „Nie mam słów aby opisać jak super było u Tobyego” (Toby Deedaran – tancerz i choreograf, który przyjechał do Niechorza z Oslo w Norwegii)

Spoko Kemp obserwuj na FB i Instagramie

Jam session 💣Dope party with this people 🤙Fot. Gniewko Głogowski – Film i Fotografia

Opublikowany przez Spoko kemp Środa, 12 sierpnia 2020

is - WZG