Spoko online to najnowszy projekt zielonogórskiego Spoko Family. Kiedy wszystkie instytucje zamykają się z powodu koronawirusa – Studio Tańca Spoko Family rusza z treningami tanecznymi – ONLINE !!!

Akcja ma związek z zamknięciem szkół, placówek oświatowych i kulturalnych. Wszyscy znaleźliśmy się w trudnej sytuacji, jednak zdrowie jest najważniejsze – mówi Filip Czeszyk założyciel grupy Spoko i radny klubu Zielona Razem.

Szkoły zostały zamknięte młodzież i dzieciaki dużo czasu spędzają w tej chwili w domach. Sytuacja jest kryzysowa i należy do minimum ograniczyć wyjścia w miejsca publiczne.

To czas szczególnie trudny dla dzieciaków i młodzieży, która przyzwyczajona jest do dużej aktywności. Wraz z całą ekipą Spoko postanowiliśmy się nie poddawać i wnieść trochę pozytywnej energii do domów zielonogórzan.

Dlatego już od poniedziałku 16.03.2020 od godziny 17.00 poprowadzimy treningi taneczne, ćwiczenia siłowe i rozciągające, nie zabraknie też zabaw kreatywnych.

Planujemy zajęcia dla każdego – dzieciaki mogą tańczyć razem z rodzicami, będzie coś dla początkujących i zaawansowanych tancerzy. Będą też konkursy z fajnymi nagrodami słowem dużo dobrej zabawy. Wspierajmy się w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Zapraszamy wszystkich na nasz fanpage https://www.facebook.com/SPOKOFamily/?ref=bookmarks

Do zobaczenia w poniedziałek

#wchacieniezamulacie

Spoko Online | W chacie nie zamulacie

#wchacieniezamulacieKochani ❗ Od poniedziałku rusza Spoko Online 💻Nie zamulamy, nie ma opcji 💪Widzimy się o godzinie17:00 Kids18:00 Young19:00 ProJuż w poniedzialek, na ekranach Waszych smartfonów i komputerów.Bądźcie na bieżąco z nami, ponieważ wkrótce więcej informacji.Tymczasem – trzymajcie się, niech moc i rozsądek będą z Wami ✊

Opublikowany przez SPOKO Family Czwartek, 12 marca 2020