Zapraszamy wszystkich kibiców sportu do zapoznania się z imprezami sportowymi na najbliższy winobraniowy wekend. Zapewne każdy znajdzie coś dla siebie.

 

FUTBOL AMERYKAŃSKI

* niedziela, 13 września: liga LFA9: Wataha Zielona Góra – Miners Wałbrzych 14.00; Wataha Zielona Góra – Armada Szczecin, 16.00; stadion przy ul. Botanicznej

 

KOSZYKÓWKA

* piątek, 11 września: 3. kolejka Energa Basket Ligi, Stelmet Enea BC Zielona Góra – GTK Gliwice, 17.35, hala CRS

 

PIŁKA NOŻNA

* piątek, 11 września: 8. kolejka IV ligi, Tęcza Krosno Odrzańskie – Lechia II Zielona Góra, 17.00

* sobota, 12 września: 8. kolejka III kolejki, Lechia Zielona Góra – Polonia-Stal Świdnica, 16.30, stadion przy ul. Sulechowskiej; 8. kolejka klasy okręgowej, Drzonkowianka Racula – Pogoń Przyborów, 16.00, boisko w Starym Kisielinie; GKS Siedlisko – TKKF Chynowianka Zielona Góra, 16.00; Sprotavia Szprotawa – Zorza Ochla, 16.00; 6. kolejka A-klasy, Sparta Łężyca – Pogoń Wschowa, 15.00, boisko w Łężycy; Ikar Zawada – Czarni Drągowina, 16.00, boisko w Zawadzie

 

PIŁKA RĘCZNA

* sobota- niedziela, 12-13 września: XIX Lubuski Winobraniowy Festiwal Piłki Ręcznej Handballobranie Zielona Góra 2020, 9.00, hala VI LO przy ul. Św. Cyryla i Metodego

 

SIATKÓWKA

* sobota-niedziela, 12-13 września: IX Winobraniowy Turniej Piłki Siatkowej, 11.00, hala UZ przy ul. prof. Szafrana

* sobota-niedziela, 12-13 września: Turniej siatkarski kadetów, 10.00, hala ZSOiS przy ul. Wazów

 

SPEEDROWER

* sobota, 12 września: X Winobraniowy Turniej Speedrowerowy 2020, 19.30, tor przy ul. Wyszyńskiego

 

SZACHY

* niedziela, 13 września: IX Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Bachusa, 10.45, sala kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego

 

TENIS STOŁOWY

* niedziela, 13 września: Narodowy Dzień Tenisa Stołowego, 10.00, WOSiR Drzonków

 

TENIS ZIEMNY

* sobota, 12 września: Polsko-Niemiecki Amatorski Turniej Tenisowy Seniorów 50+, 10.00, korty MOSiR przy ul. Sulechowskiej

 

ŻUŻEL

* niedziela, 13 września: 14. kolejka PGE Ekstraligi, Motor Lublin – RM Solar Falubaz Zielona Góra, 19.15 (transmisja: nSport+)

 

(mk) - ŁZ