Zielona Góra jest pełna zdolnych artystów. Przekonaliśmy się o tym podczas tegorocznego, Winobrania, kiedy na scenie zaprezentowali się wyłącznie artyści związani z Zieloną Górą. Jesteśmy dumni i chcemy więcej!

Projekt „wyGRAJ to!” skierowany jest do zespołów, muzyków, wokalistów, którzy mają własny, niecoverowy repertuar i zdecydowanie za mało okazji, żeby zaprezentować go szerszej publiczności, tym samym nabierać scenicznego doświadczenia.

Ogłaszamy nabór do projektu, w ramach którego raz w miesiącu, na scenie Hydro(za)gadki, zaprezentują się zakwalifikowane grupy muzyczne. Oprócz publiczności na widowni, koncert będzie również transmitowany na profilu Facebook Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.

W czerwcu i lipcu 2021 odbędzie się głosowanie, również za pośrednictwem Facebooka. 3 projekty z największą ilością polubień otrzymają zaproszenie na Winobraniową Scenę 2021, a zwycięzca otrzyma dodatkowo możliwość nagrania wokali oraz skorzystania z warsztatu scenicznego pod okiem profesjonalistów z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.

Czekamy na tych, którzy marzą o wielkich scenach, tych którzy kochają muzykę, czy tych którzy po prostu chcą pokazać bliskim to co robią, swoją pasję.

Grasz rock, metal, muzykę elektroniczną czy klasyczną, rap, poezję śpiewaną czy szeroko rozumianą muzykę alternatywną, która zaskoczy wszystkich? Czekamy na Ciebie!

Zgłoszenia przyjmujemy do końca roku, na adres media@zok.com.pl. Wystarczy kilka zdań o tym co robisz/robicie, zdjęcie oraz nagranie. Skontaktujemy się z Tobą, aby dowiedzieć się więcej.

Do zobaczenia na scenie Hydro(za)gadki!

ZOK