Próby dogadania się i polubownego załatwienia problemu z sąsiadem -zbieraczem okazały się nieskuteczne. ZGK wywiózł pięć kontenerów śmieci. Sprawca bałaganu zostanie obciążony kosztami akcji sprzątania – informuje radny Robert Górski (Zielona Razem).

Zdjęcie profilowe Roberta Górskiego, Obraz może zawierać: 1 osobaDziękuję prezesowi Krzysztofowi Sikorze, kierownikowi Grzegorzowi Nowińskiemu i pracownikom Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. za pomoc w zrobieniu porządku przy ul. Wandy.

Jakiś czas temu zgłosili się do mnie mieszkańcy tej ulicy, którzy mieli problem z sąsiadem-zbieraczem, który gromadził śmieci i materiały łatwopalne w komórkach zlokalizowanych na podwórku. Mieszkańcy skarżyli się na bałagan, smród, szczury i robactwo. Obawiali się, że może dojść do pożaru, który przeniesienie się na ich domy.

Próby dogadania się i polubownego załatwienia problemu z sąsiadem-zbieraczem okazały się nieskuteczne. ZGK wywiózł pięć kontenerów śmieci. Sprawca bałaganu zostanie obciążony kosztami akcji sprzątania.

Dziękuję prezesowi Krzysztofowi Sikorze, kierownikowi Grzegorzowi Nowińskiemu i pracownikom Zakład Gospodarki Komunalnej…

Opublikowany przez Roberta Górskiego Wtorek, 29 września 2020

materiały: facebook Robert Górski