Nadszedł trudny czas dla wszystkich. Stowarzyszenie Warto jest Pomagać postanowiło sprawić, aby ten świąteczny czas i klimat gali został nieprzerwany, dlatego w tym roku odbędzie się ona online. Zapraszamy serdecznie!

– W tym roku nie rezygnujemy ze spotkania z Państwem – mówi Grzegorz Hryniewicz, prezes Stowarzyszenia jest Pomagać. – Tegoroczna gala będzie nietypowa i wyjątkowa. Będą rozmowy, kolędy, pastorałki i życzenia. Będą licytacje i rozdanie Aniołów Roku. Dochód z gali będzie wsparciem dla małej Ani Orłowskiej. Bądźcie z Nami w to niedzielne popołudnie.

materiały Warto jest Pomagać
materiały Warto jest Pomagać

Organizatorzy zapewniają, że pracują pełną parą by wyszło pięknie i zapewniają, że pojawią się na żywo artyści, którzy byli gośćmi podczas poprzednich gal.

– W tym roku przy współpracy z Radio Index 96 fm charytatywna Gala „Warto jest pomagać” odbędzie się w niedzielę 20 grudnia o godz. 16:00. Chcemy, abyście Państwo dołączyli do nas! Całe wydarzenie odbędzie się dzięki przyjaciołom i partnerom, do których należą: Prezydent Janusz Kubicki i Miasto Zielona Góra, ADB Polska, Totalizator Sportowy, PGNiG oddział Zielona Góra – dodaje G. Hryniewicz.

Przypomnijmy, pieniądze w tym roku zbierane są na leczenie małej Ani Orłowskiej, która choruje na SMA 1 – rdzeniowy zanik mięśni. Dzięki terapii genowej Ania będzie mogła samodzielnie oddychać. Organizatorzy liczą na zielonogórzan i ich gorące serca!

materiały organizatorzy
materiały organizatorzy
(dg)-WZG