Jeszcze tylko dzisiaj do godziny 19.00 możecie zupełnie za darmo nauczyć swoją pociechę podstaw jazdy na snowboardzie. Przy ratuszu w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego działa Snow Fun Park czyli miejsce gdzie dzieciaki mogą spróbować swoich sił na desce.

Pod okiem instruktorów, na profesjonalnym sprzęcie, w pełni bezpiecznie. I co podkreślamy jeszcze raz – zupełnie za darmo. Takiej atrakcji jeszcze w Zielonej Górze nie było. Jeżeli myślicie o tym żeby zacząć uczyć swoje dzieci jazdy na desce snowboard`owej, to idealne miejsce dla was i waszych pociech. Wybierzcie się na deptak i sprawdźcie predyspozycje maluchów. Tu nauczą się koordynacji ruchowej i podstaw, które z całą pewnością oswoją je ze sprzętem przed zimowym sezonem.

Foto: Piotr Jędzura

Jak mówi “Kaczy” jeden z instruktorów w Snow Parku – To bezpieczne miejsce dla najmłodszych. Chodzi nam przede wszystkim o to aby dzieciaki mogły się sprawdzić ucząc snowboard`owych nawyków. Oswoić się z deską i sprawdzić czy to sport dla nich.

Dodajmy, że sprzęt, opiekę nad maluchami i wszystko co związane z deptakową atrakcją zapewniają organizatorzy wydarzenia.