Przed nami trzecia odsłona Lubuskiego Lata Teatralnego i  kolejne spotkanie wielbicieli teatru w ośrodku wypoczynkowym Temar w Dąbiu. W ramach odmrażania kultury czekają nas niesamowite emocje w plażowej, wakacyjnej scenerii. Kto jeszcze nie był serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Warto wybrać się na spektakle z przyjaciółmi lub rodziną gdyż organizatorzy wprowadzili bilety grupowe.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, drzewo, tłum, na zewnątrz i przyroda
fot. LLT / Lubuska Akademia Fotografii wg Dariusza Biczyńskiego

Lubuski Teatr od wielu już lat bawi i wzrusza w tym sezonie w sposób inny, wyjątkowy bo w plenerze. Każdy weekend i każde spotkanie z Państwem jest niesamowitym wydarzeniem. Aktorzy wykonują swoją pracę, a publiczność może zachwycać się sztuką na żywo. Cieszy nas frekwencja oraz nastroje. Doskonale bawią się nie tylko dorośli ale też młodzież i dzieci. Zapraszamy całe rodziny, grupy znajomych, przyjaciół – mówi Grzegorz Hryniewicz jeden z organizatorów.

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją i na zewnątrz
fot. LLT / Lubuska Akademia Fotografii wg Dariusza Biczyńskiego

W piątek 10 lipca o godz. 21.00 na scenie pod wigwamem PIAF, czyli legenda francuskiej piosenki, niezwykła kobieta i niezwykły głos. Spektakl o niesamowitym życiu francuskiej piosenkarki w głównej roli Anna Haba. W sobotę 11 lipca o godz. 21.00 na scenie przy plaży Szczęściarze – hit komediowy Tadeusza Kuty. Swoich bohaterów autor i reżyser w jednej osobie osadził we współczesnych realiach codzienności, na których jak grom z jasnego nieba spada… SZCZĘŚCIE! Spektakl Szczęściarze to perfekcyjna terapia śmiechem.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Bilety do nabycia za pośrednictwem serwisu internetowego Abilet.pl, w kasach Lubuskiego Teatru oraz w recepcji Kompleksu Wypoczynkowego Dąbie. Możliwe są rezerwacje grupowe, czyli tańsze bilety dla swoich przyjaciół i pracowników. Cena biletu to  20 zł w przypadku rezerwacji dla minimum 10-ciu osób.

Obraz może zawierać: 6 osób, ludzie stoją, buty, noc i na zewnątrz
fot. LLT / Lubuska Akademia Fotografii wg Dariusza Biczyńskiego
dg - WZG