Miasto Zielona Góra zaprasza młodzież z zielonogórskich techników oraz szkół branżowych I stopnia do udziału w III edycji konkursu zawodoznawczego realizowanego w ramach projektu: “Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra – projekty realizowane poza formułą ZIT”. Tegoroczna edycja konkursu ma charakter interaktywnej gry terenowej, przebiegającej pod hasłem “Zawody Przyszłości” i ma na celu zaznajomienie młodzieży ze strukturą lokalnego rynku pracy oraz zawodami, na które pracodawcy zgłaszają największe zapotrzebowanie.

Konkurs stanowi także jedną z wielu inicjatyw zaplanowanych przez szkolnych doradców zawodowych na przypadający pod koniec października Ogólnopolski Tydzień Kariery.

Warunkiem przystąpienia do III edycji konkursu zawodoznawczego jest zebranie 3-osobowej drużyny, składającej się z pełnoletnich uczniów tej samej szkoły, a następnie złożenie karty zgłoszeniowej w terminie od 3 września do 11 października 2019 r. Karty zgłoszeniowe należy składać w biurze szkolnego doradcy zawodowego lub wysłać drogą pocztową na adres Powiatowego Centrum Doradztwa Zawodowego, które znajduje się w CKZiU nr 3 “Ekonomik” w Zielonej Górze.

Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela Pani Daria Lisiecka – powiatowy konsultant ds. doradztwa zawodowego, tel.: + 48 734 848121,

e-mail: d.lisiecka@ekonomik.zgora.pl oraz szkolni doradcy zawodowi, których wykaz znajduje się w Regulaminie Konkursu: Regulamin_Gra terenowa 2019.

Karta zgłoszeniowa_Gra terenowa 2019