W piątek, 10 lipca, o godzinie 10.30 w Zielonej Górze odbędzie się ceremonia pogrzebową Marka, który zginął tragicznie na motocyklu. Rodzina Marka prosi o liczne przybycie motocyklistów na ceremonię pogrzebową.

Rodzina Marka uprzejmie prosi o liczne przybycie motocyklistów na ceremonię pogrzebową, żeby wspólnie pożegnać Marka głośną fanfarą z maszyn, aby jej dźwięk poszybował wysoko do Nieba. – Nie znaliśmy Marka osobiście ale w gronie motocyklowym to nie jest istotne. Zbyt szybko odszedł młody człowiek, który kochał to co my, czyli motocykle. Pragniemy wyrazić głębokie ubolewanie z powodu tragicznej i niespodziewanej śmierci młodego motocyklisty – mówi jeden z członków Makro Team Zielona Góra.

Makro Team Zielona Góra dołącza się do prośby rodziny. – Jeśli ktokolwiek z was ma możliwość, to  prosimy o przybycie motocyklem w ten piątek na godzinę 10.30 na cmentarz w Zielonej Górz. Tam oddamy cześć tragicznie zmarłemu motocykliście. Jesteśmy przekonani, że każdy z nas chciałby mieć pożegnanie w otoczeniu motocykli i tego też Markowi gorąco życzymy – informuje Makro Team Zielona Góra.

źródło: poscigi.pl