29 września 2020 r. podczas uroczystej XXVI Gali Jakości w Poznaniu, której organizatorem jest Wielkopolski Związek Pracodawców LEWIATAN,  Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie, Prezes Spółki ARTEK Ewa Matysiak odebrała Certyfikat „FIRMA GODNA POLECENIA” oraz „WIARYGODNY PARTNER W BIZNESIE”. Gratulacje w imieniu Prezydenta Miasta Zielona Góra, Janusza Kubickiego przekazał Piotr Dubicki z Departamentu Prezydenta Miasta.

Wyróżnienie to zostało przyznane za efektywność w realizacji założonej wizji i strategii rozwoju, wzorcowe zarządzanie firmą, rzetelność i odpowiedzialność w działaniu, a przede wszystkim za zdobycie niepodważalnej opinii firmy godnej polecenia i wiarygodnego partnera w biznesie.

Gratulacje w imieniu Prezydenta Miasta Zielona Góra, Janusza Kubickiego przekazał Piotr Dubicki z Departamentu Prezydenta Miasta, podkreślając, że dobra kondycja finansowa, usługi na najwyższym poziomie i doskonale wykwalifikowana kadra to wizytówka spółki.

fot. pd – UM

Wyróżnienia i nagroda zostały przyznane przez Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w porozumieniu Radą Programową oraz Wielkopolskim Związkiem Pracodawców LEWIATAN.

ARTEK obecny jest na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych. W pierwszym okresie działalności zajmował się sprzedażą detaliczną, jednak w ciągu kolejnych lat pracy zbudowano sieć prężnie działających sklepów oraz rozwinięto sprzedaż hurtową, która dedykowana jest odbiorcom zewnętrznym.

Duży nacisk kładzie na współpracę z mniejszymi podmiotami, które oferują pożądane produkty przez konsumentów.

Obecnie jest największą firmą dystrybucyjną mięsa i wędlin w rejonie Polski zachodniej.  Kierowcy miesięcznie pokonują 250 tys. kilometrów, dostarczając ponad 1000 ton produktów mięsnych i wędliniarskich.

pd - UM