Oprócz licznych rzemieślniczych browarów na Lotnym Festiwalu Piwa pojawią się też food trucki z jedzeniem z całego świata. Usłyszycie również naszych ekspertów, od których dowiecie się m.in. ile tak naprawdę kosztuje produkcja piwa, jak je degustować oraz od czego zacząć swoją przygodę z kraftem. To nie wszystko! Będą też degustacje i liczne konkursy z narodami!

W trosce o Wasze zdrowie organizatorzy zapewniają wszystkie środki bezpieczeństwa Wstęp oczywiście darmowy. Do zobaczenia!!

Godziny otwarcia:
Piątek (25.09) – 15:00 – 22:00
Sobota (26.09) – 12:00 – 22:00
Niedziela (27.09) – 12:00 – 20:00

Czy produkowanie piwa może być sztuką? To nie podlega to żadnym wątpliwościom. Stworzenie oryginalnego trunku od totalnych podstaw wymaga wiedzy, kunsztu i cierpliwości. Wiedzą o tym wszyscy ci, którzy zdecydowali się produkować browary rzemieślnicze.

Lotny Festiwal Piwa jest wydarzeniem dla pasjonatów piwa rzemieślniczego, ale nie tylko. Naszą ideą jest zwiększanie świadomości konsumentów i zachęcanie ich do zmiany nawyków związanych z piciem piwa.

Pierwszy Lotny Festiwal Piwa zorganizowany był w Legnicy w 2017 roku i cieszył się ogromnym zainteresowaniem oraz bardzo dobrym odbiorem ze strony wystawców.

W 2019 zrobiliśmy trasę z 7 miast. Odwiedziliśmy Zieloną Górę, Oleśnicę, Gliwice, Warszawę, Lubin, Legnicę oraz Wrocław.

Otwarta formuła naszego wydarzenia i towarzyszące mu atrakcje, takie jak zlot food trucków, koncerty na żywo, warsztaty piwowarskie, strefa dla dzieci oraz elektryzujące występy artystyczne powodują, że jest to prawdziwe święto piwa dla mieszkańców miast, w których organizujemy Lotny Festiwal Piwa.

Opublikowany przez Lotny Festiwal Piwa Wtorek, 15 września 2020

materiały: lotnyfestiwalpiwa.pl