Dziś zielonogórski Sztab WOŚP podczas konferencji prasowej przedstawił gwiazdy, które zagrają podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze. Zobaczcie kto wystąpi!

12. stycznia 2020 na scenie głównej tuż przy Zielonogórskiej Filharmonii wystąpią:

IRA

FUTURE FOLK

JARY OZ – ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY

ROKSANA WĘGIEL

Poza tym na scenie głównej odbędą się liczne pokazy taneczne, artystyczne, licytacje i inne happeningi oraz tradycyjne “Światełko do Nieba”. Na terenie imprezy rozlokowane będą stanowiska gastronomiczne.

Niebawem swój program ogłosi Scena Otwartych Serc ulokowana przy Ratuszu. Tam odbędą się występy lokalnych zespołów muzycznych, występy taneczne i pokazy sportowe, licytacje, warsztaty florystyczne, treningi rodzinne, przedstawienia teatralne, animacje i atrakcje dla dzieci.

Na małej scenie pod ratuszem zielonogórski zespół punkrockowy AMARENA zagra swój nietypowy mini koncert wspólnie z zielonogórskimi dzieciakami. Pierwszym celem jest zebranie grupy rockowych pociech, które razem na jednej scenie wsparły by śpiewem zespół wykonując 2-3 punkrockowe utwory. Pierwsza próba do mini koncertu odbędzie się w klubie JazzKino dnia 18 grudnia 2019 o godzinie 18.00. Zapraszamy serdecznie zielonogórskie dzieciaki do zabawy! W razie pytań/zgłoszeń prosimy pisać bezpośrednio do zespołu na email anonimowe.wisnie@gmail.com.

Koncerty także odbęda się w klubie festiwalowym WOŚP – JAZZKINO, tam też odbędą się spotkania fanów z gwiazdami sceny głównej, podczasa których będzie można zdobyć autograf lub zrobić sobie zdjęcie.

28. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 12 stycznia 2020. Celem zbiórki pieniędzy jest tym razem dziecięca medycyna zabiegowa.

Więcej informacji aktualnych informacji na:

>>> wydarzeniu facebook 28. Finału WOŚP w Zielonej Górze <<<