Podopieczni Akademii BUDO i Rozwoju Osobowości rywalizowali we Wrocławiu w Pucharze Polski w karate tradycyjnym.

To impreza dla dzieci do 13. roku życia. Młodzi zielonogórzanie w sumie wywalczyli aż 23 medale (7 złotych, 5 srebrnych i 11 brązowych), a tym samym w klasyfikacji generalnej jako klub uplasowali się na 3. miejscu. Po złote medale sięgali w konkurencji kata indywidualnie: Lidia Piosik, Adam Sobotka, Kryspin Sozański, Adam Lepa. Srebrne medale wywalczyli: Florian Sozański, Helena Gruszka, Kacper Kiczak. Na najniższym stopniu podium stanęli: Oliwia Kużel, Igor Kudła, Jędrzej Piwko, Karolina Kiczak, Wojciech Łukaszewski i Cyprian Stachowiak. Indywidualnie w konkurencji kumite najlepsi byli: L. Piosik, A. Sobotka, A. Lepa. Srebrny „krążek” wywalczył W. Łukaszewski, brązowe: O. Kużel, I. Kudła, K. Sozański i Marek Brandyk. Podopieczni Dariusza Hejduka stawali też na podium drużynowo. W konkurencji kata uplasowali się na drugim i trzecim miejscu.