Filharmonia Zielonogórska nie zwalnia tempa. Z racji pandemii i względów bezpieczeństwa nie możliwe są spotkania na żywo ale koncerty transmitowane są w sieci. Muzycy grają pomimo przeciwności i liczą na wiernych słuchaczy.

Jak czytamy w komunikacie filharmonii zachęca ona do uczestnictwa w koncertach online i zakupienia biletów cegiełek.  – Dostęp do transmisji jest bezpłatny, jednak Państwa wsparcie w postaci zakupu biletów cegiełek o wartości 10 zł ( lub ich wielokrotności), będzie równocześnie wsparciem działalności Filharmonii Zielonogórskiej w trudnym czasie pandemii.

Program na grudzień zapowiada się doskonale. W bogatym repertuarze, z pewnością każdy meloman znajdzie coś dla siebie. Grudzień rozpocznie się mikołajkowym koncertem rodzinnym, następnie koncert w sobotę 12 grudnia, w środę 16 oraz sobotę 19 – tego. Po tych wydarzeniach filharmonia zaprasza na 24 grudnia na koncert polskich kolęd pt. przy wigilijnym stole. Na zakończenie muzyczne tego roku tradycyjnie koncert sylwestrowy! Zapraszamy do słuchania i wsparcia filharmonii.

dg - wzg