Już 14.12.2019 r. o godz. 19:00 w Hali CRS w Zielonej Górze kolejny raz Prezes Stowarzyszenia „Warto jest pomagać” Grzegorz Hryniewicz wprowadzi publiczność w magiczny klimat świąt. Do Zielonej Góry na zaproszenie Grzegorza Hryniewicza przyjedzie wielu artystów z całej Polski – a wszystko po to, by pomagać.

GWIAZDY ZAPRASZAJĄ 2 prowadzący Galę

GWIAZDY – cudowni prowadzący zapraszają do naszej XV edycji Gali "Warto jest pomagać" :)Zobaczcie sami :)UDOSTĘPNIAJCIE, PRZYBYWAJCIE I POMAGAJCIE :)Bilety-cegiełki dostępne na https://abilet.pl/impreza/xv-edycja-akcji-charytatywnej-warto-jest-pomagac-zielona-gora-2019-6129#JoannaKołaczkowska #LeszekJenekwww.wartojestpomagac.pl

Opublikowany przez Warto Jest Pomagać Środa, 20 listopada 2019

Pieniądze zebrane podczas koncertu w całości zostaną przeznaczone w trzy miejsca:

  • Na rehabilitację polskiej kompozytorki, pianistki i aranżerki. Autorki takich przebojów jak „Tańczące Eurydyki”, „Małgośka”, „Wielka woda”, „Bądź gotowy dziś do drogi”, „Diabeł i Raj”, „Na opolskim rynku” Katarzyny Gaertner.
  • Na rehabilitację Podopiecznej Stowarzyszenia „Warto jest pomagać” Oli Mądry.
  • Na wyposażenie nowopowstającego szpitala w Zielonej Górze Centrum Zdrowia Matki i Dziecka.

 

Koncert poprowadzą: Joanna Kołaczkowska i Leszek Jenek.

Przy akompaniamencie orkiestry “Warto jest pomagać” pod dyrekcją Wojciecha Zandeckiego wystąpią: Halina Mlynkova, Anna Jurksztowicz, Igor Herbut, Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak, Stanisław Karpiel Bułecka, Rodzeństwo: Małgorzata Romanowska i Grzegorz Hryniewicz.

Bilety-cegiełki dostępne są we wszystkich punktach sprzedaży sieci www.ABILET.PL

fot. Stowarzyszenie Warto Jest Pomagać