W najbliższą sobotę i niedzielę (21-22.09) odbędzie się Eliminator OCR, czyli bieg z przeszkodami. W szranki staną osoby dorosłe i dzieciaki. Czterystumetrowe okrążenie naszpikowane piekielnie trudnymi, wymagającymi przeszkodami zweryfikuje ich siłę, sprawność i szybkość, po kolei odsiewając najsłabsze ogniwa. Impreza odbędzie się w sercu Zielonej Góry na deptaku!

Rywalizować będą najlepsi z najlepszych. Czeka ich trudna przeprawa. Na drodze staną wymagające przeszkody, które zweryfikują siłę, sprawność i szybkość zawodników. W finale wystartuje dziesięciu śmiałków, ale zwycięzca może być tylko jeden! W pierwszej edycji triumfował Wojciech „Sobieraj” Sobierajski.

Czas pokazać naszą dyscyplinę szerszemu gronu odbiorców – mówi radny Rafał Kasza. – W takiej formie tego jeszcze nie było w naszym kraju. To dopiero drugi bieg w Polsce. Zawodnicy będą mieli do pokonania dziesięć czterystumetrowych kółek. Na konstrukcjach metalowych zamocowano narzędzia, z ich pomocą, tylko przy użyciu rąk i nóg trzeba przenieść się na drugą stroną konstrukcji. Nie można dotknąć ziemi – zastrzega.

 Program imprezy:

    Sobota (21.09)

* eliminacje zawodników o fazę pucharową. 300 miejsc dla mężczyzn, 150 dla kobiet;

* faza pucharowa zawodów (zwycięzcy eliminacji vs. Rozstawieni zawodnicy Elite).

 Niedziela (22.09)

* bieg dla dzieci z minitorem przeszkód (w kategoriach wiekowych);

* darmowy trening z najlepszymi zawodnikami biegów z przeszkodami dla mieszkańców i zainteresowanych;

* Finał Eliminator OCR.

Eliminacje Dorośli

Cena: 69 zł i 79 zł na miejscu

Zapisy: http://bit.ly/eliminator-ocr-zielona-góra

  Bieg dla dzieci

Cena: 39 zł

Zapisy: http://bit.ly/eliminator-ocr-zielona-gora-dzieci

wydarzenie na facebooku >>>KLIKNIJ TUTAJ<<<

RK

Zapowiedź Eliminator OCR w Zielonej Górze!

Najsprawniejszy radny w Polsce Rafał Kasza – Obstacle Racer i zwycięzca pierwszej edycji eliminatora Wojciech "Sobieraj" Sobierajski zapraszają na drugą edycje Eliminator OCR Zielona Góra + Kids, która odbędzie się 27-28 lipca na deptaku w Zielonej Górze!Bilety w sprzedaży w najbliższych dniach, bądźcie czujni, mamy ograniczoną liczbę miejsc – 300 dla mężczyzn, 150 dla kobiet!

Opublikowany przez Eliminator OCR Wtorek, 23 kwietnia 2019