Dom Harcerza w Zielonej Górze zaprasza dzieci na zajęcia wakacyjne. Ciekawe zajęcia i zabawy w formie jednotygodniowych turnusów czekają. Dziś rusza pierwszy turnus, na kolejne zapisy trwają. Nie warto się nudzić.

Zajęcia wakacyjne w Domu Harcerza będą trwały od 13 lipca do 21 sierpnia 2020r. Zajęcia rozpoczynają się o 10.00 i kończą o 14.00. Rodzice dzieci, które chcą wziąć udział w zajęciach proszeni są o wypełnienie i dostarczenie oświadczenia o stanie zdrowia dziecka. Dokument należy dostarczyć w dniu rozpoczęcia przez dziecko zajęć.
Dokument znajduje się w linku poniżej. Dzieci muszą mieć ze sobą maseczki.Kartę uczestnika (zamieszczoną na stronie internetowej placówki), oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych należy wypełnić i osobiście dostarczyć w dniu zapisu do sekretariatu MCKiE „Dom Harcerza” ul. Stefana Wyszyńskiego 19A.

Przypomnijmy, że Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza” w Zielonej Górze to placówka wychowania pozaszkolnego zajmująca się edukacją o charakterze artystycznym i politechnicznym. Placówka realizuje zadania edukacyjne, wychowawcze, kulturalne, profilaktyczne, opiekuńcze, prozdrowotne, sportowe i rekreacyjne. Warto zapoznać się z ciekawą ofertą.

Zapisy na wakacje 2020

dg - WZG