Po dwóch rundach we Wrocławiu dziś cykl Grand Prix przenosi się do Gorzowa Wielkopolskiego. Przed nami kolejne dwa emocjonujące turnieje z udziałem trzech zawodników RM Solar Falubazu Zielona Góra.

Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem zielonogórskiej drużyny jest Patryk Dudek, który z trzynastoma punktami zajmuje dziesiąte miejsce. DuZers lubi tor w Gorzowie. Potwierdza to nie tylko w meczach ligowych, ale także w turniejach indywidualnych. W sezonie 2017 w gorzowskim turnieju Grand Prix Patryk był drugi. Kilkanaście dni temu w mecz PGE Ekstraligi Patryk był natomiast liderem RM Solar Falubazu.

Gorzowski tor doskonale zna także Martin Vaculik, który w latach 2012 i 2018 wygrywał na nim turnieje GP. Słowak we Wrocławiu zaliczył huśtawkę formy. Po dobrym występie w piątek, zaliczył słabszy w sobotę. Martin z pewnością liczy na to, że w Gorzowie odrobi straty do czołówki klasyfikacji.

Antonio Lindbaeck jedzie do Gorzowa z nadzieję na zmazanie plamy po pierwszych dwóch turniejach. We Wrocławiu Szwed zdobył zaledwie dwa punkty i aktualnie jest szesnasty w klasyfikacji łącznej.

Zarówno piątkowy jak i sobotni turniej rozpocznie się o godzinie 19:00. Transmisja w telewizji Canal+.

(Materiały Falubaz.com)