W wakacje najmłodsi nie mają prawa się nudzić, zwłaszcza w Zielonej Górze! W niedzielę (16.08) odbędzie się wyjątkowy bieg, polska edycja uciekiniera dla maluchów w wieku 4-8 lat i starszych dzieciaków (9-13 lat).

Gość na 96FM – 06.08.2020

W kolejny weekend, 15-16 sierpnia zielonogórska starówka zamieni się w sportową arenę! O biegach z przeszkodami i imprezie, która odbędzie się w Zielonej Górze rozmawiamy z uczestnikiem i organizatorem takich zmagań, Rafałem Kaszą.

Opublikowany przez Wiadomości Zielona Góra Czwartek, 6 sierpnia 2020

– Zapraszam wszystkie dzieciaki, gwarantuję dobrą zabawę – mówi Rafał Kasza, organizator rywalizacji. – Poprzednie edycje biegów pokazały, jak wiele dzieci uwielbia naszą formułę Runway Drogbruk Junior – podkreśla.

Jak zapewniają organizatorzy, każdego rodzica będzie rozpierać duma i ogromna satysfakcja, gdy zdecyduje się zapisać swoją pociechę na ten wyjątkowy bieg. Bo czym skorupka za młodu nasiąknie… Nie wspominając już o sporej dawce energii, dobrej zabawie, medalach, niezapomnianych chwilach i współzawodnictwie. – Pewności siebie nie kupisz w żadnym sklepie, możesz to osiągnąć tylko pokonując Runway Drogbruk Junior Zielona Góra – przekonują organizatorzy.

Uwaga, trzeba się pospieszyć – obowiązuje limit pakietów startowych. Zapisy na stronie:

WWW.RUNAWAYOCR.PL

Wydarzenie można też śledzić na Runaway Drogbruk Zielona Góra

fot. organizatorzy
fot. organizatorzy
(rk)-WZG