Dziś (15.10) o godz.20.05 finał reality show Polsatu Ninja Warrior Polska. Wśród 24 finalistów na torze zobaczymy zielonogórzanina Teofila Deciuka. Kibicujmy zielonogórzaninowi !!!

Teofil Deciuk:
– Dla mnie to wspaniała przygoda, mogłem pokonywać przeszkody dostępne tylko dla najlepszych NINJA z całego świata. Do finału dostało się tylko 24 najsprawniejszych, najsilniejszych i najbardziej sprytnych zawodników wywodzących się z najróżniejszych sportów. Dotarłem tak daleko dzięki determinacji, ciężkiej pracy na treningach, skupieniu oraz Waszemu wsparciu. Do zobaczenia przed szklanym ekranem już dzisiaj o 20:05 w Polsacie.

Natomiast nasz najsprawniejszy radny w Polsce Rafał Kasza odpadł w półfinale reality show, gdzie doznał bardzo poważnego urazu barku. Na szczęście jest już po artroskopii prawego barku, w którym została przeprowadzona resekcja niestabilnych fragmentów chrząstno kostnych po wgnieceniowych złamaniach powierzchni stawowej panewki w cześci przedniej oraz głowy kości ramiennej w okolicy przyczepu SSP/ISP do guzka większego. Została również przeprowadzona dekompresja podbarkowa i akriomoplatyska. Zabieg był skomplikowany i w znieczuleniu ogólnym.

Rafał Kasza:
– Cieszę się, że mam już za sobą operację. Niestety czeka mnie teraz chwila rehabilitacji, ale zaraz wracam do gry, a tymczasem trzymam kciuki za dzisiejszy występ Teofila w finale. W końcu razem trenujemy na moim torze ninja w Zielonej Górze. Mówi KASZA.
Finał już dzisiaj o 20:05 w Polsacie.