Ponad stu zawodników z całej Polski przyjechało dzisiaj do Zielonej Góry, aby zmierzyć się w ekstremalnym, ulicznym biegu z przeszkodami. Zawody Eliminator OCR, będące formą sportów ekstremalnych, rozegrane zostały na deptaku. To pierwsze tego rodzaju wydarzenie w naszym mieście.

Jednym z organizatorów biegu jest radny Rafał Kasza, który na co dzień także biega po torach z przeszkodami rywalizując z najlepszymi zawodnikami na świecie. Wśród zawodników, którzy dzisiaj stanęli na starcie biegu również nie zabrakło tych, którzy mogą poszczycić się mistrzowskimi tytułami w tej dyscyplinie sportu. Sobotnie eliminacje, to dopiero rozgrzewka przed niedzielnym finałem, w którym wystartuje dziesięciu najlepszych zawodników.

Początek jutrzejszego finału punktualnie o godzinie 12.00. Start wyścigu przy zielonogórskim ratuszu. Warto dodać, że niedzielne zawody będą również miały swój rodzinny wymiar, bowiem przy trasie biegu ustawiony zostanie tor z przeszkodami dla najmłodszych, którzy także będą mogli poczuć ducha rywalizacji. Biegi dla dzieci rozpoczną się o godzinie 10.00.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta