Zgodnie z decyzją rządu w tym roku ferie w całym kraju odbędą się w jednym terminie, od 4 do 17 stycznia. Ruszyły zapisy na półkolonie zimowe, które w Zielonej Górze zorganizuje Mała Akademia Sportu.

Mała Akademia Sportu proponuje najmłodszym aktywny wypoczynek. To ruch na powietrzu i połączenie nauki z zabawą. Dzieci będą mogły wybierać spośród aktywności przygotowanych przez nauczycieli. To robotyka i programowanie LEGO®, warsztaty szycia/rękodzieło/DIY, gry i zabawy na świeżym powietrzu, bitwa NERF®, fotobudka, druk 3D, zajęcia taneczne, gry na konsoli, zajęcia o tematyce survivalowej, gry planszowe, Gravitrax®, mega klocki, łuk, boule, ringo, dart, animacje, a także seans filmowy (*wyjście do kina zależne od dostępności).

Mała Akademia Sportu zgodnie ze swoją nazwą ma bogatą ofertę sportową. Uczestnicy półkolonii zimowych zmierzą się między innymi w olimpiadzie sportowej. Spróbują swoich sił w takich grach jak tchoukball, rugby, koszykówka, czy siatkówka.

Zimowe półkolonie odbędą się w Europejskiej Szkole Podstawowej – Rahn Education przy ul. Sienkiewicza 36 w Zielonej Górze. Z zimowych atrakcji skorzystają dzieci w wieku 6-14 lat. Koszt półkolonii to 470 i 550 zł (cena odpowiednio za turnus 4 i 5 dni. Zajęcia potrwają od 8.00 do 16.00 (możliwy jest wcześniejszy przywóz dzieci).

Zapisy na półkolonie

Zapisy na zimowe półkolonie w Zielonej Górze

Wstępna rezerwacja miejsc na półkoloniach to nie zobowiązanie! Zapisy: tel. 785 236 735,

www: https://aktywnepolkolonie.pl/polkolonie/ i email: biuro@malaakademiasportu.pl

https://www.facebook.com/mala.akademia.sportu/

Zapisy w kilku krokach:

  1. Wstępna rezerwacja miejsca – formularz online.
  2. Potwierdzenie turnusu do 10 dni przed zaplanowanym rozpoczęciem – otrzymasz informację esemesowo i na podany adres e-mail.
  3. Dokonanie płatności za półkolonie oraz wypełnienie Karty Uczestnika online – szczegóły otrzymasz wraz z potwierdzeniem turnusu.
  4. I to wystarczy by zobaczyć się półkolonii! Szczegółowy plan zajęć otrzymasz kilka dni przed turnusem.

Bezpieczeństwo

Organizatorzy przywiązują dużą wagę do bezpieczeństwa uczestników półkolonii. W związku z epidemią wdrożono specjalne procedury ochronne. To między innymi  zaopatrzenie kadry i uczestników zajęć w środki ochronne, ograniczenie kontaktów pomiędzy grupami, częsta dezynfekcja sprzętu i elementów infrastruktury, dostosowanie programu półkolonii do sytuacji epidemiologicznej, ograniczenie kontaktów z osobami z zewnątrz.

(rk)-WZG