Radosław Rademenez Blonkowski – zielonogórski raper oraz tancerz breakingu rusza z kolejną edycją projektu, w ramach którego przez 100 dni, na dedykowanym profilu Facebook będzie umieszczał freestyle – rap prosto z głowy. Tym razem jednak postanawia wesprzeć lokalnych przedsiębiorców.

Nastały czasy, na które nikt z nas nie był przygotowany. Przede wszystkim nie były na to gotowe małe, lokalne firmy, często prowadzone całymi rodzinami. Nie byli na to gotowi również artyści, którym z dnia na dzień odebrano jakąkolwiek możliwość zarobku.
RADEMENEZ MA POMYSŁ JAK ICH WESPRZEĆ
❗️
3. edycja 100dninafree to jego codzienna wizyta i freestyle na żywo z miejsc, które wskażą mu mieszkańcy, słuchacze, fani. Może być to osiedlowy warzywniak, zaufany fryzjer, ulubiony taksówkarz czy ceniony muzyk. To ludzie zdecydują gdzie zjawi się z kolejną edycją swojego szalonego projektu.
Propozycje można umieszczać w komentarzach pod filmikami i wiadomościach prywatnych.

profil: https://www.facebook.com/100dninafree/

📣 Czas na 3. edycję 100dninafree ❗️🤩Tak jest! Podejmuję to wyzwanie🦾Tym razem jednak robię to dla Was jeszcze bardziej niż zwykle ✊Nastały czasy, na które nikt z nas nie był przygotowany😷. Przede wszystkim nie były na to gotowe małe, lokalne firmy, często prowadzone całymi rodzinami. Nie byli na to gotowi również artyści🎤 którym z dnia na dzień odebrano jakąkolwiek możliwość zarobku. ❗️MAM POMYSŁ JAK ICH WESPRZEĆ❗️3. edycja 100dninafree to moja codzienna wizyta i freestyle na żywo z miejsc, które same mi wskażecie 👉 wasz osiedlowy warzywniak 🥗, zaufany fryzjer 💇, ulubiony taksówkarz 🚖 czy ceniony przez Was muzyk. To wy zdecydujecie gdzie zjawie się z kolejną edycją mojego szalonego projektu.Piszcie w komentarzach 👇 i wiadomościach prywatnych! Zapraszajcie znajomych, udostępniajcie. Razem zróbmy coś fajnego dla naszego zielonego miasta i jego mieszkańców… dla nas❗️

Opublikowany przez 100dninafree Sobota, 20 czerwca 2020

materiały: facebook Rademenez