Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki oraz dyrektor Departamentu Edukacji i Spraw Społecznych Wioleta Haręźlak spotkali się dziś z podopiecznymi Ośrodka Aktywizującego dla Bezdomnych Mężczyzn im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Zielonej Górze, działającego przy Caritas diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej. Podziękowano im za pomoc podczas trudnej walki z koronawirusem w Domu Pomocy Społecznej.

Brak opisu.
fot. Piotr Jędzura ŁZ

Prezydent miasta z wielką wdzięcznością, ciepłymi słowami podziękował za trud i zaangażowanie.

– W tym roku stanęliśmy przed wielkim wyzwaniem jakim jest walka z koronawirusem. Państwa postawa nacechowana altruizmem, bezinteresownością i miłością do bliźniego jest godna najwyższego szacunku. Jestem za to niezmiernie wdzięczny – powiedział prezydent Janusz Kubicki.

Kierownik oraz podopieczni Ośrodka Aktywizującego dla Bezdomnych Mężczyzn w Zielonej Górze poza podziękowaniami otrzymali symboliczne upominki.

– Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, za Państwa pomoc, poświęcony czas i odwagę. Życzymy zdrowia i pomyślności zarówno w działaniu jak i życiu prywatnym  – dodała Wioleta Haręźlak dyrektor Departamentu Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Zielona Góra.

Brak opisu.
fot. Piotr Jędzura ŁZ
dg - wzg