Stowarzyszenie Kolorowy Chynów organizuje w niedzielę (6.09) w godz. 11.00-14.00 za boiskiem Chynowianki – festyn rodzinny na zakończenie lata. Nie zabraknie atrakcji, nie tylko dla najmłodszych! – Kolorowy Chynów jest bardzo aktywny, w zeszłym roku już były u nas pikniki, ale po raz pierwszy odbędzie się piknik na zakończenie lata – mówi radny Zbigniew Binek (Zielona Razem). 

Radny Zbigniew Binek (Zielona Razem) jest pełen podziwu dla mieszkańców, że po raz kolejny potrafią się skrzyknąć i zaprosić na imprezę. – Kolorowy Chynów jest bardzo aktywny, w zeszłym roku już były u nas pikniki, ale po raz pierwszy odbędzie się piknik na zakończenie lata – mówi. – Energii naszym społecznikom nie brakuje i z tego co wiem zapowiada się gorąca, pełna pozytywnych emocji sobota. W tym miejscu chciałbym też podziękować pracownikom Zakładu Gospodarki Komunalnej, którzy skosili trawę i dzięki temu mamy gdzie postawić dmuchańce – zaznacza.

Dla dzieci organizatorzy przygotowali dmuchane zamki, balony, bańki mydlane i animacje Klauna Bodzia. Będzie też wata cukrowa dla łasuchów i to za darmo. Każdy, nie tylko maluchy, może się sprawdzić w konkursach sportowych i spróbować zaśpiewać ulubioną piosenkę w popularnym karaoke. Szykuje się jeszcze jedna i to duża niespodzianka. Organizatorzy jednak nie chcą jej zdradzić!

Kolorowy Chynów robi wszystko co możliwe, żeby było bezpiecznie. Goście imprezy dostaną maseczki, przygotowane przez członków stowarzyszenia. Do dyspozycji będą środki do dezynfekcji rąk.

Materiały organizatorzy
Materiały organizatorzy
(rk)-WZG