Filia Zielonogórskiego Ośrodka Kultury w Starym Kisielinie zaprasza  najstarsze grupy zielonogórskich przedszkoli do udziału w konkursie plastycznym. Prace konkursowe mają być inspirowane wierszem „Jak Pałacowy Kot został  Świętym Mikołajem” autorstwa Marty Blonkowskiej.

Zapraszamy do wzięcia udziału  w pierwszej edycji Konkursu Plastycznego organizowanego przez Pałac w Starym Kisielinie. Wykorzystując technikę kolażu należy stworzyć jako grupa ilustrację wiersza. Tradycyjne materiały do kolażu to skrawki papieru i inne płaskie elementy  takie jak wycinki z gazet, zdjęcia lub ich kserokopie, tapety, folia, papier do pakowania prezentów, wstążki, sznurki, koraliki, pióra i kawałki materiału. Mamy nadzieję, że dzieci będą się doskonale bawić – mówi Leszek Jenek kierownik filii ZOK w Starym Kisielinie.

Kolaż to ambasador różnych form i doskonała zabawa sensoryczna. Można wykorzystać wszystko co ma się pod ręką i dać ponieść się  fantazji. Organizatorzy konkursu zachęcają do przeczytania wiersza i wzięcia udziału w konkursie.

Szczegóły, regulamin i karta zgłoszenia na
www.starykisielin.com.pl

dg - wzg