Prezydent Janusz Kubicki podczas raportu epidemicznego poinformował o braku zakażeń w mieście. Poruszył także tematy bezpieczeństwa i nowego przejścia dla pieszych oraz wczorajszej ulewy w Zielonej Górze.

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenieKochani. Wirus dalej zero.

Udało się zakończyć przebudowę sygnalizacji świetlnej na ul. Sulechowskiej. Niby nie jest to wielka zmiana. Ale wierzę, że dzięki temu będzie bezpieczniej. Wcześniej na przejściu koło „Dino” było bardzo źle, dochodziło do wypadków i potrąceń. Wiele jest jeszcze takich miejsc w mieście, gdzie trzeba dokonać zmian. Ale … ale nie ma nic za darmo, ta zmiana kosztowała grubo ponad 100 tys. zł. Tylko czy ludzkie życie i zdrowie można wycenić?

Wczoraj w nocy nieźle „dawało”. Bałem się że Zielona znowu popłynie … ale udało się. Pamiętam jak zawsze pływała Dworcowa. Prowadzimy cały czas pracę nad tym aby miejsca gdzie występują podtopienia i zalania zostały udrożnione. Kosztuje to miliony złotych. Tu też jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia. Kurde cały czas myślę skąd brać na to wszystko pieniądze. Tyle jeszcze do zrobienia. Skąd na to wszystko brać?

Zapraszamy do komentowania na profilu prezydenta:

Kochani. Wirus dalej zero.Udało się zakończyć przebudowę sygnalizacji świetlnej na ul. Sulechowskiej. Niby nie jest to…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Czwartek, 2 lipca 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki