Podczas codziennego raportu, prezydent Janusz Kubicki poinformował o budowie kolejnego parkingu wielopoziomowego w naszym mieście. 

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenieKochani. Raport dzienny. A właściwie po co pisać raporty jak one i tak się nic a nic nie zmieniają. Ogólnie jest dobrze, żeby nie powiedzieć, że bardzo dobrze. I ciii, żeby tak było dalej.

Dlatego wracajmy do normalności. A tu jest czym się pochwalić. Wiele zabiegów, wiele potu, dziesiątki rozmów i udało się. Będzie kolejny parking wielopoziomowy w Zielonej. Pierwszy planujemy przy Palmiarni, teraz drugi. Ten powstanie koło nowego Szpitala Dziecięcego, bliżej byłego medyka. Pamiętam jak kilka lat temu walczyłem o budowę tego szpitala, potem o parking i … i fajnie bo będzie. Dogadaliśmy się z Marszałkiem i będzie. Pomógł Poseł Sługocki. Jest się z czego cieszyć. Czy ktoś z Was próbował kiedyś zaparkować przy szpitalu? A teraz będzie kilkaset miejsc. Pamiętajcie trzeb być wytrwałym w dążeniu do celu. Nie wolno się zniechęcać po drobnych niepowodzeniach. Jak się chce to się zawsze uda.
Miłego i słonecznego dnia 
PS. foto poglądowe

Kochani. Raport dzienny. A właściwie po co pisać raporty jak one i tak się nic a nic nie zmieniają. Ogólnie jest dobrze,…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Wtorek, 28 kwietnia 2020