Prezydent Janusz Kubicki informuje o stanie epidemicznym Zielonej Góry i zachęca do typowania wyniku niedzielnego meczu żużlowego – Mój typ, wygramy 50 do 40. Jak wy obstawiacie wynik? Oczywiście będą nagrody dla tych co wytypują poprawny wynik.

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenieKochani, mamy dwa nowe przypadki CODIV. Niestety jedne ze stwierdzonych jest u pracownika służby zdrowia. Ostatnio anestezjolog teraz kolejny. Przeprowadzono badania u ponad 100 osób jak do tej pory nikt nie jest dodatni i niech tak zostanie.

Wracając do normalności. W niedzielę ekstra ważne dla Falubaz Zielona Góra zawody z GKM Grudziądz S.A. Przewiduję, że będzie to bardzo ciekawy i ciężki mecz. Pamiętać trzeba że Piotr Protasiewicz Pepe Racing jest poobijany. Ale wierzę że Patryk Dudek Duzers TeamVaculik Racing Team i pozostali pod wodzą Piotr Żyto dadzą radę. Mój typ, wygramy 50 do 40. Jak wy obstawiacie wynik? Oczywiście będą nagrody dla tych co wytypują poprawny wynik.

Zachęcamy do typowania na profilu Prezydenta:

Kochani, mamy dwa nowe przypadki CODIV. Niestety jedne ze stwierdzonych jest u pracownika służby zdrowia. Ostatnio…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Piątek, 14 sierpnia 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki