Będzie miejski sylwester w Zielonej Górze!  To już pewne. Taką informację w audycji „Prezydent na 96 FM” przekazał nam Janusz Kubicki. Będzie to DOMÓWKA – SYLWESTRÓWKA!

Włodarz miasta wspomniał, że będzie to sylwester niecodzienny, ale przez to wyjątkowy. W dobie pandemii koronawirusa będzie się jednak odbywał nie pod chmurką, tylko w wersji on-line.

Sylwester będzie on-line. Chcemy, aby była możliwość dołączenia do takiego sylwestra setek zielonogórzan. Będzie dyskoteka z prawdziwego zdarzenia, którą każdy może odpalić u siebie w domu. Będziemy zapraszali. transmisja w Radiu Index – Janusz Kubicki.

Jak dowiedzieliśmy się z Zileonogórskiego Ośrodka Kultury:

Tą noc spędzimy w domu, w gronie najbliższych. Nie zmienia to jednak faktu, że Nowy Rok powinniśmy przywitać dobrą zabawą i z uśmiechem na twarzy. A mamy wiemy jak to zrobić… Wystarczy odwiedzić któryś z miejskich profili Facebook (Miasto Zielona Góra, Winobranie, Zielonogórski Ośrodek Kultury i wiele innych) lub ustawić radioodbiorniki na falę Radia Index, gdzie odbędzie się Domówka – Sylwestrówka. Mile widziane mocniejsze głośniki i imprezowe nastroje.

Przede wszystkim będzie do dobra muzyka serwowana przez DJ-ów z Zielonej Góry, którzy zaproszą widzów do swojego wirtualnego domu, w specjalnie przygotowanym studiu. Muzycznie będzie różnorodnie – pop, lata 50-te, 80-te, r&b, rap i soule ale także alternatywna muzyka elektroniczna. Nie zabraknie również błyskotliwego prowadzącego, życzeń noworocznych (między innymi od artystów tegorocznego Winobrania) czy konkursów z nagrodami.

Miejski Sylwester zagości w domach Zielonogórzan, zapraszając do wspólnej zabawy pełnej dobrego humoru, sylwestrowego klimatu i różnorodnej muzyki.

Oczywiście o szczegółach będziemy na bieżąco informować na naszym portalu. Radio Index i Serwis Wiadomości Zielona Góra będzie uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Maciej Noskowicz - Radio Index