Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki w codziennym raporcie zdaje relację ze stanu epidemicznego miasta oraz porusza kwestię pomocy zielonogórskim przedsiębiorcom poprzez darmowe ogłoszenia w Łączniku Zielonogórskim. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenieKochani. Raport dzienny – na zachodzie bez zmian. Nie ma nowych przypadków ani w Zielonej ani w woj. lubuskim. Według wczorajszego raportu Sanepidu od momentu pojawienia się „pacjenta zero” w województwie przebadano ponad 6800 osób. Jeśli zważymy, że mamy 92 osoby zarażone to odsetek zarażonych wynosi 1,3 %. Z drugiej strony, co już niejednokrotnie podkreślałem – nie ma sygnałów o potrzebie większej ilości testów w województwie. Chyba, że chodzą wśród nas dziesiątki zarażonych bezobjawowo i bomba wybuchnie. Nikt nie jest tu alfą i omegą. Testów jest za mało, ale w szpitalu nie ma chorych więc nie ma kogo badać. Kwadratura koła czy jakoś tak. Kurde jak to wszystko pojąć, jak to wszystko zrozumieć? Wiadomo jedno, nie mamy zielonego pojęcia o tej epidemii i tyle.

Zbigniew Binek, radny Klubu Zielona Razem wyszedł z ciekawą inicjatywą wsparcia dla naszych firm. Otwieramy łamy…

Opublikowany przez Janusz Kubicki Wtorek, 12 maja 2020

Wracając do przedsiębiorców. Pamiętacie jak pisałem o moim znajomym który się przebranżowił i szukał zleceń? Od słowa do słowa i radny Zbigniew Binek, wyszedł z inicjatywą. Można by w Łączniku Zielonogórskim bezpłatnie umieszczać ogłoszenia lokalnych przedsiębiorców. Myślę, że pomysł ciekawy, możemy sami sobie pomóc nawzajem. Ja szukam malarza, ogrodnika, mechanika, a oni szukają zleceń. Chcemy dać możliwość ogłoszeń bezpłatnych przede wszystkim naszym lokalnym firmom. Ogłoszenia będą przyjmowane przez urząd miasta w ramach akcji „Koronapomoc”. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odrzucania ogłoszeń nie spełniających wymogów akcji. Więc jak macie pomysł na biznes potrzebujecie reklamy to Łącznik Zielonogórski służy pomocą. Adres na który można wysyłać swoje ogłoszenia: biznespomoc@um.zielona-gora.pl
PS. Przykład ogłoszenia to jest akurat od Paweł Paweł o którym kiedyś pisałem.

Kochani. Raport dzienny na zachodzie bez zmian Nie ma nowych przypadków ani w Zielonej ani w woj. lubuskim. Według…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Wtorek, 12 maja 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki