Prezydent Janusz Kubicki w swoim facebookowym raporcie poinformował o stanie epidemicznym w mieście oraz podziękował mieszkańcom za udział w Wyborach Prezydenckich. Zielona Góra ma jedną z najwyższych frekwencji w skali całego kraju!

Przypomnijmy: Prezydent Zielonej Góry Założył się z prezydentem Gorzowa Wlkp. o to które miasto będzie mieć wyższą frekwencję. Teraz czekamy na oficjalne wyniki tego zakładu!

Zdjęcie profilowe Janusza Kubickiego, Obraz może zawierać: Janusz Kubicki, uśmiecha się, okulary, na zewnątrz i zbliżenie

Kochani! Wirus stan dobory zero. Nic nie przybyło. Ocenie na kwarantannie z decyzji sanepidu jest 52 osoby, 220 w kwarantannie granicznej.

Wczoraj wielkie święto demokracji. Wybory Prezydenta RP. Wyniki pewnie wszyscy znają. Ja chciałbym z całego serca i z cały sił podziękować za wspaniała frekwencję. Zielona Góra ma jedną z najwyższych w skali całego kraju, wśród dużych miast. Naprawdę jest to budując. Widać, że rośnie świadomość tego, że trzeba głosować żeby potem nie żałować. Każdy głos jest bardzo ważny. Naprawdę mieszkańcy Zielonej potrafią się zmobilizować i iść na wybory. Jest to coś pięknego i wspaniałego. Siłą miasta są jego mieszkańcy. Jesteście wspaniali.

Kochani! Wirus stan dobory zero. Nic nie przybyło. Ocenie na kwarantannie z decyzji sanepidu jest 52 osoby, 220 w…

Opublikowany przez Janusza Kubickiego Poniedziałek, 29 czerwca 2020

materiały: facebook Janusz Kubicki